Detta är resultaten från Oktoberpokalen 2020. Se de senaste resultaten från Oktoberpokalen 2021 här.
Lördag 17/10 (Dag 8)
Matchnr | Tid | Spelplan | Grupp | Omgång | Hemmalag | Resultat | Bortalag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17100400 | lör 17/10 08:00 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-ES (9m) Grp 1 | Karlbergs BK | Färdig | IF Brommapojkarna 5U | ||||||
17102300 | lör 17/10 08:00 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | P2008-ES (9m) Grp 2 | Bollstanäs SK Vit | Färdig | FC Djursholm U12 | ||||||
17100500 | lör 17/10 08:00 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-ES (9m) Grp 3 | IFK Stocksund | Färdig | IF Brommapojkarna 9-1 | ||||||
17100600 | lör 17/10 08:00 lör 17/10 | Stockhagens IP 1A | P2008-S (9m) Grp 4 | Nacka FC svart | Färdig | Vinterviken FC | ||||||
17102800 | lör 17/10 08:00 lör 17/10 | Stockhagens IP 1B | P2008-S (9m) Grp 4 | Täby United FC | Färdig | Stuvsta IF 3 | ||||||
17100401 | lör 17/10 08:50 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-ES (9m) Grp 4 | IF Brommapojkarna 12 | Färdig | Nacka FC U12 | ||||||
17102301 | lör 17/10 08:50 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | P2008-ES (9m) Grp 5 | IF Brommapo...Future Team | Färdig | Täby FK FA | ||||||
17100501 | lör 17/10 08:50 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-ES (9m) Grp 6 | RCD Espanyo...elona A U12 | Färdig | IF Brommapojkarna 3U | ||||||
17100601 | lör 17/10 08:50 lör 17/10 | Stockhagens IP 1A | P2008-S (9m) Grp 3 | IF Brommapojkarna 11 | Färdig | Alsike IF | ||||||
17102801 | lör 17/10 08:50 lör 17/10 | Stockhagens IP 1B | P2008-S (9m) Grp 3 | Örby IS Vit | Färdig | Täby FK 3 | ||||||
17100402 | lör 17/10 09:40 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-ES (9m) Grp 1 | IFK Lidingö FK A1 | Färdig | Karlbergs BK | ||||||
17102302 | lör 17/10 09:40 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | P2008-ES (9m) Grp 2 | IF Brommapojkarna 4 | Färdig | Bollstanäs SK Vit | ||||||
17100502 | lör 17/10 09:40 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-ES (9m) Grp 3 | Hammarby IF FF 2:Grön | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
17100602 | lör 17/10 09:40 lör 17/10 | Stockhagens IP 1A | P2008-S (9m) Grp 4 | Stuvsta IF 3 | Färdig | Nacka FC svart | ||||||
17102802 | lör 17/10 09:40 lör 17/10 | Stockhagens IP 1B | P2008-S (9m) Grp 4 | Vinterviken FC | Färdig | Täby United FC | ||||||
17100403 | lör 17/10 10:30 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-ES (9m) Grp 4 | Nacka FC U12 | Färdig | Djurgårdens IF FF 9-1 | ||||||
17102303 | lör 17/10 10:30 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | P2008-ES (9m) Grp 5 | Täby FK FA | Färdig | IFK Aspudden-Tellus | ||||||
17100503 | lör 17/10 10:30 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-ES (9m) Grp 6 | IF Brommapojkarna 3U | Färdig | Tullinge TP FK Grön | ||||||
17100603 | lör 17/10 10:30 lör 17/10 | Stockhagens IP 1A | P2008-S (9m) Grp 3 | Alsike IF | Färdig | Örby IS Vit | ||||||
17102803 | lör 17/10 10:30 lör 17/10 | Stockhagens IP 1B | P2008-S (9m) Grp 3 | Täby FK 3 | Färdig | IF Brommapojkarna 11 | ||||||
17100404 | lör 17/10 11:20 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-ES (9m) Grp 1 | IF Brommapojkarna 5U | Färdig | IFK Lidingö FK A1 | ||||||
17102304 | lör 17/10 11:20 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | P2008-ES (9m) Grp 2 | FC Djursholm U12 | Färdig | IF Brommapojkarna 4 | ||||||
17100504 | lör 17/10 11:20 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-ES (9m) Grp 3 | IF Brommapojkarna 9-1 | Färdig | Hammarby IF FF 2:Grön | ||||||
17100604 | lör 17/10 11:20 lör 17/10 | Stockhagens IP 1A | P2008-S (9m) Grp 4 | Vinterviken FC | Färdig | Stuvsta IF 3 | ||||||
17102804 | lör 17/10 11:20 lör 17/10 | Stockhagens IP 1B | P2008-S (9m) Grp 4 | Täby United FC | Färdig | Nacka FC svart | ||||||
17100405 | lör 17/10 12:10 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-ES (9m) Grp 4 | Djurgårdens IF FF 9-1 | Färdig | IF Brommapojkarna 12 | ||||||
17102305 | lör 17/10 12:10 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | P2008-ES (9m) Grp 5 | IFK Aspudden-Tellus | Färdig | IF Brommapo...Future Team | ||||||
17100505 | lör 17/10 12:10 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-ES (9m) Grp 6 | Tullinge TP FK Grön | Färdig | RCD Espanyo...elona A U12 | ||||||
17100605 | lör 17/10 12:10 lör 17/10 | Stockhagens IP 1A | P2008-S (9m) Grp 3 | Täby FK 3 | Färdig | Alsike IF | ||||||
17102805 | lör 17/10 12:10 lör 17/10 | Stockhagens IP 1B | P2008-S (9m) Grp 3 | IF Brommapojkarna 11 | Färdig | Örby IS Vit | ||||||
17100406 | lör 17/10 13:00 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-ES (9m) Kval. g.1/2 1 | FC Djursholm U12 | Färdig | IFK Lidingö FK A1 | ||||||
17102306 | lör 17/10 13:00 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | P2008-ES (9m) Kval. g.3/4 1 | Bollstanäs SK Vit | Färdig | IF Brommapojkarna 5U | ||||||
17100506 | lör 17/10 13:00 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-ES (9m) Kval. g.5/6 1 | IF Brommapojkarna 4 | Färdig | Karlbergs BK | ||||||
17100407 | lör 17/10 13:50 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-ES (9m) Kval. g.1/2 2 | IF Brommapojkarna 12 | Färdig | IF Brommapojkarna 9-1 | ||||||
17102307 | lör 17/10 13:50 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | P2008-ES (9m) Kval. g.3/4 2 | Nacka FC U12 | Färdig | Hammarby IF FF 2:Grön | ||||||
17100507 | lör 17/10 13:50 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-ES (9m) Kval. g.5/6 2 | Djurgårdens IF FF 9-1 | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
17100408 | lör 17/10 14:40 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-ES (9m) Kval. g.1/2 3 | IF Brommapojkarna 3U | Färdig | IF Brommapo...Future Team | ||||||
17102308 | lör 17/10 14:40 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | P2008-ES (9m) Kval. g.3/4 3 | RCD Espanyo...elona A U12 | Färdig | IFK Aspudden-Tellus | ||||||
17100508 | lör 17/10 14:40 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-ES (9m) Kval. g.5/6 3 | Tullinge TP FK Grön | Färdig | Täby FK FA | ||||||
17100409 | lör 17/10 15:30 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | F2008-S/ES (9m) Grp 1 | Boo FF 2 | Färdig | IFK Lidingö FK A | ||||||
17102309 | lör 17/10 15:30 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | F2008-S/ES (9m) Grp 1 | RCD Espanyo...lona A FU12 | Färdig | Sollentuna FK Viby | ||||||
17100509 | lör 17/10 15:30 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | F2008-S/ES (9m) Grp 1 | IFK Stocksund Vit | Färdig | Hammarby IF FF 1 | ||||||
17100606 | lör 17/10 15:30 lör 17/10 | Stockhagens IP 1A | F2008-LM (9m) Grp 3 | Tyresö FF | Färdig | IFK Sollent...gelvallen 2 | ||||||
17102806 | lör 17/10 15:30 lör 17/10 | Stockhagens IP 1B | F2008-LM (9m) Grp 4 | Stuvsta IF Grön | Färdig | Ekerö IK | ||||||
17100410 | lör 17/10 16:20 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-LM (9m) Grp 3 | Sollentuna FK Töjnan | Färdig | Nynäshamns IF FK | ||||||
17100510 | lör 17/10 16:20 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-LM (9m) Grp 3 | IFK Österåker FK | Färdig | Hammarby IF FF 26 | ||||||
17100607 | lör 17/10 16:40 lör 17/10 | Stockhagens IP 1A | F2008-LM (9m) Grp 3 | Stuvsta IF Svart | Färdig | Tyresö FF | ||||||
17102807 | lör 17/10 16:40 lör 17/10 | Stockhagens IP 1B | F2008-LM (9m) Grp 4 | Enskede IK Svart-Vit | Färdig | Stuvsta IF Grön | ||||||
17100411 | lör 17/10 17:20 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | F2008-S/ES (9m) Grp 1 | IFK Stocksund Vit | Färdig | Boo FF 2 | ||||||
17102310 | lör 17/10 17:20 lör 17/10 | Djursholms IP 2B | F2008-S/ES (9m) Grp 1 | Sollentuna FK Viby | Färdig | IFK Lidingö FK A | ||||||
17100511 | lör 17/10 17:20 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | F2008-S/ES (9m) Grp 1 | Hammarby IF FF 1 | Färdig | RCD Espanyo...lona A FU12 | ||||||
17100608 | lör 17/10 17:50 lör 17/10 | Stockhagens IP 1A | F2008-LM (9m) Grp 3 | IFK Sollent...gelvallen 2 | Färdig | Stuvsta IF Svart | ||||||
17102808 | lör 17/10 17:50 lör 17/10 | Stockhagens IP 1B | F2008-LM (9m) Grp 4 | Ekerö IK | Färdig | Enskede IK Svart-Vit | ||||||
17100412 | lör 17/10 18:10 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-LM (9m) Grp 3 | Hammarby IF FF 26 | Färdig | Sollentuna FK Töjnan | ||||||
17100512 | lör 17/10 18:10 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-LM (9m) Grp 3 | Nynäshamns IF FK | Färdig | IFK Österåker FK | ||||||
17100413 | lör 17/10 19:10 lör 17/10 | Djursholms IP 2A | P2008-LM (9m) Grp 3 | Nynäshamns IF FK | Färdig | Hammarby IF FF 26 | ||||||
17100513 | lör 17/10 19:10 lör 17/10 | Djursholms IP 3 | P2008-LM (9m) Grp 3 | IFK Österåker FK | Färdig | Sollentuna FK Töjnan |