Detta är resultaten från Oktoberpokalen 2019. Se de senaste resultaten från Oktoberpokalen 2021 här.
IFK Stocksund
Matchnr | Tid | Spelplan | Grupp | Omgång | Hemmalag | Resultat | Bortalag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04101000 | fre 04/10 16:50 fre 04/10 | Djursholms IP 22 | P2010-S Grupp 1 | AIK FF Blå | Färdig | IFK Stocksund Vit | ||||||
04101102 | fre 04/10 18:00 fre 04/10 | Djursholms IP 31 | P2010-S Grupp 1 | IFK Stocksund Vit | Färdig | Spånga IS FK 4 | ||||||
04101905 | fre 04/10 19:45 fre 04/10 | Djursholms IP 2A 1 | P2010-S Grupp 1 | IFK Vaxholm Blå 2 | Färdig | IFK Stocksund Vit | ||||||
05101200 | lör 05/10 08:00 lör 05/10 | Djursholms IP 32 | F2009-LM Grp 1 | Hammarby IF FF 2 Grön | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
05102001 | lör 05/10 08:40 lör 05/10 | Djursholms IP 2A 2 | P2010-ES Grupp 1 | Täby FK Skarpäng | Färdig | IFK Stocksund Vit Blå | ||||||
05101002 | lör 05/10 09:20 lör 05/10 | Djursholms IP 22 | F2009-LM Grp 1 | IFK Stocksund | Färdig | Erikslunds KF | ||||||
05100903 | lör 05/10 10:00 lör 05/10 | Djursholms IP 21 | P2010-ES Grupp 1 | IFK Stocksund Vit Blå | Färdig | IFK Haninge A | ||||||
05100302 | lör 05/10 10:35 lör 05/10 | Djursholms IP 12 | F2009-LM Grp 1 | Norrtulls SK Gul | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
05100905 | lör 05/10 11:10 lör 05/10 | Djursholms IP 21 | P2010-ES Grupp 1 | IF Brommapojkarna 17 | Färdig | IFK Stocksund Vit Blå | ||||||
05101906 | lör 05/10 11:45 lör 05/10 | Djursholms IP 2A 1 | F2010-LM Grp 1 | Danderyds SK | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
05101107 | lör 05/10 12:20 lör 05/10 | Djursholms IP 31 | P2010-S Grupp 2 | Vasalunds IF Vit | Färdig | IFK Stocksund Blå | ||||||
05100908 | lör 05/10 12:55 lör 05/10 | Djursholms IP 21 | F2010-LM Grp 1 | FC Djursholm | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
05102008 | lör 05/10 12:55 lör 05/10 | Djursholms IP 2A 2 | F2009-LM Grp 1 | IFK Stocksund | Färdig | IFK Lidingö FK 7 | ||||||
05101109 | lör 05/10 14:40 lör 05/10 | Djursholms IP 31 | P2010-S Grupp 2 | IFK Stocksund Blå | Färdig | AIK FF Grön | ||||||
06101900 | sön 06/10 08:00 sön 06/10 | Djursholms IP 2A 1 | P2010-ES Avslutningsgrupp 2 | IFK Stocksund Vit Blå | Färdig | Vasalunds IF Svart | ||||||
06100900 | sön 06/10 08:00 sön 06/10 | Djursholms IP 21 | P2010-S Grupp 2 | Enebybergs IF | Färdig | IFK Stocksund Blå | ||||||
06100301 | sön 06/10 08:40 sön 06/10 | Djursholms IP 12 | F2010-LM Grp 1 | IFK Stocksund | Färdig | Spånga IS FK 3 | ||||||
06102001 | sön 06/10 09:20 sön 06/10 | Djursholms IP 2A 2 | P2010-ES Avslutningsgrupp 2 | IF Brommapojkarna 17 | Färdig | IFK Stocksund Vit Blå | ||||||
06100902 | sön 06/10 09:20 sön 06/10 | Djursholms IP 21 | P2010-S Grupp 2 | IFK Stocksund Blå | Färdig | Örby IS Röd | ||||||
06102003 | sön 06/10 10:35 sön 06/10 | Djursholms IP 2A 2 | F2010-LM Grp 1 | IFK Stocksund | Färdig | IFK Österåker FK | ||||||
06100907 | sön 06/10 12:20 sön 06/10 | Djursholms IP 21 | F2010-LM Grp 1 | IFK Stocksund | Färdig | Sickla IF Röd | ||||||
06100909 | sön 06/10 13:30 sön 06/10 | Djursholms IP 21 | P2010-S Avslutningsgrupp 1 | IFK Stocksund Vit | Färdig | Hanvikens SK | ||||||
06101209 | sön 06/10 13:30 sön 06/10 | Djursholms IP 32 | P2010-S Avslutningsgrupp 5 | IFK Stocksund Blå | Färdig | Rönninge Sa...Fotboll Gul | ||||||
06101110 | sön 06/10 14:05 sön 06/10 | Djursholms IP 31 | F2009-LM Avslutningsgrupp 1 | IFK Stocksund | Färdig | Hammarby IF FF 2 Grön | ||||||
06100911 | sön 06/10 14:40 sön 06/10 | Djursholms IP 21 | P2010-S Avslutningsgrupp 1 | Hammarby IF FF A11 | Färdig | IFK Stocksund Vit | ||||||
06101211 | sön 06/10 14:40 sön 06/10 | Djursholms IP 32 | P2010-S Avslutningsgrupp 5 | IFK Stocksund Blå | Färdig | IFK Vaxholm Blå 2 | ||||||
06101212 | sön 06/10 15:15 sön 06/10 | Djursholms IP 32 | F2009-LM Avslutningsgrupp 1 | Värtans IK | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
11101002 | fre 11/10 18:00 fre 11/10 | Djursholms IP 22 | P2008-ES Grp 3 | IFK Stocksund | Färdig | Hammarby IF FF 09A | ||||||
11101104 | fre 11/10 19:10 fre 11/10 | Djursholms IP 31 | P2008-ES Grp 3 | Täby FK FA | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
11100907 | fre 11/10 20:55 fre 11/10 | Djursholms IP 21 | P2008-ES Grp 3 | IFK Stocksund | Färdig | IF Brommapojkarna Svart | ||||||
12101001 | lör 12/10 08:40 lör 12/10 | Djursholms IP 22 | P2008-LM Grp 3 | IFK Stocksund | Färdig | Saltsjöbadens IF | ||||||
12101003 | lör 12/10 10:00 lör 12/10 | Djursholms IP 22 | P2008-LM Grp 3 | IFK Uppsala Blå | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
12100304 | lör 12/10 10:40 lör 12/10 | Djursholms IP 12 | F2008-S Grp 1 | IFK Stocksund | Färdig | IFK Lidingö FK 11 | ||||||
12100207 | lör 12/10 12:40 lör 12/10 | Djursholms IP 11 | P2008-LM Kval. g.5/6 2 | FC Djursholm 2 | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
12101909 | lör 12/10 14:00 lör 12/10 | Djursholms IP 2A 1 | F2008-S Grp 1 | IF Brommapojkarna 1 | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
13100201 | sön 13/10 08:40 sön 13/10 | Djursholms IP 11 | P2008-LM Avslutningsgrupp 6 | IFK Stocksund | Färdig | Täby FK 4 | ||||||
13100203 | sön 13/10 09:55 sön 13/10 | Djursholms IP 11 | P2008-LM Avslutningsgrupp 6 | Enskede IK Blå | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
13101008 | sön 13/10 13:00 sön 13/10 | Djursholms IP 22 | P2008-ES Avslutningsgrupp 2 | IFK Stocksund | Färdig | AIK FF A | ||||||
13100307 | sön 13/10 13:00 sön 13/10 | Djursholms IP 12 | F2008-S Grp 1 | AIK FF | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
13101010 | sön 13/10 14:10 sön 13/10 | Djursholms IP 22 | P2008-ES Avslutningsgrupp 2 | Nacka FC U11 | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
13101211 | sön 13/10 14:45 sön 13/10 | Djursholms IP 32 | F2008-S Grp 1 | IFK Stocksund | Färdig | Örby IS Röd | ||||||
13100212 | sön 13/10 16:35 sön 13/10 | Djursholms IP 11 | F2008-S Avslutningsmatch 3 | IFK Stocksund | Färdig | Tyresö FF | ||||||
18100505 | fre 18/10 20:55 fre 18/10 | Djursholms IP 3 | P2007-ES (9m) Grp 4 | IFK Stocksund | Färdig | Nacka FC | ||||||
19100105 | lör 19/10 12:10 lör 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-ES (9m) Grp 4 | Assyriska FF | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
19100106 | lör 19/10 13:00 lör 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-LM (9m) Grp 6 | Täby FK | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
19100509 | lör 19/10 15:30 lör 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-ES (9m) Grp 4 | IFK Stocksund | Färdig | Adolfsbergs IK Grön | ||||||
19100510 | lör 19/10 16:20 lör 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-LM (9m) Grp 6 | IFK Stocksund | Färdig | Stureby SK Blå | ||||||
19102512 | lör 19/10 18:00 lör 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-LM (9m) Kval. g.3/4 3 | IFK Stocksund | Färdig | FOC Farsta | ||||||
20100600 | sön 20/10 08:30 sön 20/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-LM (9m) Avslutningsgrupp 4 | IFK Lidingö FK 16 A | Färdig | IFK Stocksund | ||||||
20100101 | sön 20/10 09:20 sön 20/10 | Djursholms IP 1 | P2007-ES (9m) Avslutningsgrupp 5 | IFK Stocksund | Färdig | Boo FF 8 | ||||||
20100604 | sön 20/10 11:50 sön 20/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-LM (9m) Avslutningsgrupp 4 | IFK Stocksund | Färdig | Bele Barkarby FF Röd | ||||||
20100505 | sön 20/10 12:40 sön 20/10 | Djursholms IP 3 | P2007-ES (9m) Avslutningsgrupp 5 | IFK Sollentuna | Färdig | IFK Stocksund |