Lørdag 19/10 (Dag 8)
Kampnr | Tid | Bane | Gruppe | Runde | Hjemmelag | Resultat | Bortelag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19100800 | lør. 19/10 08:00 lør. 19/10 | Danderydsvallen | P2007-S (9m) Grp 2 | AIK FF Blå | Ferdig | Täby FK Ella | ||||||
19100100 | lør. 19/10 08:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-ES (9m) Grp 1 | AIK FF Svart | Ferdig | FC Djursholm U12 | ||||||
19102400 | lør. 19/10 08:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-ES (9m) Grp 1 | IFK Sollentuna | Ferdig | Bollstanäs SK 1 | ||||||
19102500 | lør. 19/10 08:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-ES (9m) Grp 3 | Danderyds SK | Ferdig | FC Bellevue | ||||||
19100500 | lør. 19/10 08:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-ES (9m) Grp 3 | IFK Haninge | Ferdig | IF Brommapojkarna 08-2 | ||||||
19100600 | lør. 19/10 08:00 lør. 19/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-S (9m) Grp 2 | IF Brommapojkarna 22 | Ferdig | Sollentuna ...elhagen Vit | ||||||
19100801 | lør. 19/10 08:50 lør. 19/10 | Danderydsvallen | P2007-S (9m) Grp 3 | AIK FF P08U | Ferdig | Täby FK U41 | ||||||
19100101 | lør. 19/10 08:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | F2007-S (9m) Grp 3 | IK Frej Täby Svart | Ferdig | Gröndals IK | ||||||
19102401 | lør. 19/10 08:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | F2007-S (9m) Grp 3 | Tullinge TP FK Grön | Ferdig | IF Brommapojkarna | ||||||
19102501 | lør. 19/10 08:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | F2007-S (9m) Grp 1 | Kälvesta IOFF FK | Ferdig | FC Djursholm 1 | ||||||
19100501 | lør. 19/10 08:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | F2007-S (9m) Grp 1 | Viggbyholms IK FF | Ferdig | IFK Lidingö FK A | ||||||
19100601 | lør. 19/10 08:50 lør. 19/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-S (9m) Grp 3 | Vasalunds S... IF Rinkeby | Ferdig | IF Brommapojkarna 5 | ||||||
19100802 | lør. 19/10 09:40 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 1 | Ekerö IK | Ferdig | Enebybergs IF 1 | ||||||
19100102 | lør. 19/10 09:40 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-S (9m) Grp 1 | Spånga IS FK 2 | Ferdig | IF Brommapojkarna 6 | ||||||
19102402 | lør. 19/10 09:40 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-S (9m) Grp 1 | Täby United FC Svart | Ferdig | Gröndals IK | ||||||
19102502 | lør. 19/10 09:40 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-ES (9m) Grp 1 | Bollstanäs SK 1 | Ferdig | FC Djursholm U12 | ||||||
19100502 | lør. 19/10 09:40 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-ES (9m) Grp 1 | AIK FF Svart | Ferdig | IFK Sollentuna | ||||||
19100602 | lør. 19/10 09:40 lør. 19/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-ES (9m) Grp 2 | Djurgårdens IF FF U11 | Ferdig | IFK Stockholm Blå | ||||||
19100803 | lør. 19/10 10:30 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 3 | Barkarö SK Blå | Ferdig | Huddinge IF | ||||||
19100103 | lør. 19/10 10:30 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-S (9m) Grp 2 | Täby FK Ella | Ferdig | IF Brommapojkarna 22 | ||||||
19102403 | lør. 19/10 10:30 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-S (9m) Grp 2 | Sollentuna ...elhagen Vit | Ferdig | AIK FF Blå | ||||||
19102503 | lør. 19/10 10:30 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-ES (9m) Grp 3 | FC Bellevue | Ferdig | IF Brommapojkarna 08-2 | ||||||
19100503 | lør. 19/10 10:30 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-ES (9m) Grp 3 | Danderyds SK | Ferdig | IFK Haninge | ||||||
19100603 | lør. 19/10 10:30 lør. 19/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-ES (9m) Grp 2 | Boo FF 8 | Ferdig | IF Brommapojkarna 2 | ||||||
19100804 | lør. 19/10 11:20 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 1 | Täby FK | Ferdig | Ekerö IK | ||||||
19100104 | lør. 19/10 11:20 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-S (9m) Grp 3 | IF Brommapojkarna 5 | Ferdig | Täby FK U41 | ||||||
19102404 | lør. 19/10 11:20 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-S (9m) Grp 3 | Vasalunds S... IF Rinkeby | Ferdig | AIK FF P08U | ||||||
19102504 | lør. 19/10 11:20 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-LM (9m) Grp 3 | Täby FK Skarpäng 2 | Ferdig | IFK Lidingö FK 16 A | ||||||
19100504 | lør. 19/10 11:20 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-LM (9m) Grp 4 | IFK Lidingö FK 7 | Ferdig | Täby FK Skarpäng 1 | ||||||
19100805 | lør. 19/10 12:10 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 1 | Enebybergs IF 1 | Ferdig | Ängby IF | ||||||
19100105 | lør. 19/10 12:10 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-ES (9m) Grp 4 | Assyriska FF | Ferdig | IFK Stocksund | ||||||
19102405 | lør. 19/10 12:10 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-ES (9m) Grp 4 | Nacka FC | Ferdig | Adolfsbergs IK Grön | ||||||
19102505 | lør. 19/10 12:10 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-LM (9m) Grp 2 | Täby United FC Svart | Ferdig | IFK Lidingö FK 16 B | ||||||
19100505 | lør. 19/10 12:10 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-LM (9m) Grp 1 | FC Djursholm 2 | Ferdig | Bele Barkarby FF Röd | ||||||
19100806 | lør. 19/10 13:00 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 3 | Huddinge IF | Ferdig | Danderyds SK | ||||||
19100106 | lør. 19/10 13:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-LM (9m) Grp 6 | Täby FK | Ferdig | IFK Stocksund | ||||||
19102406 | lør. 19/10 13:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-LM (9m) Grp 5 | FC Bellevue | Ferdig | FOC Farsta | ||||||
19102506 | lør. 19/10 13:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-LM (9m) Grp 4 | Enskede IK Ljusblå | Ferdig | IFK Lidingö FK 7 | ||||||
19100506 | lør. 19/10 13:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-LM (9m) Grp 3 | IFK Lidingö FK 16 A | Ferdig | Saltsjö-Boo IF | ||||||
19100807 | lør. 19/10 13:50 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 3 | Ursvik IK | Ferdig | Barkarö SK Blå | ||||||
19100107 | lør. 19/10 13:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-ES (9m) Grp 2 | IFK Stockholm Blå | Ferdig | IF Brommapojkarna 2 | ||||||
19102407 | lør. 19/10 13:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-ES (9m) Grp 2 | Djurgårdens IF FF U11 | Ferdig | Boo FF 8 | ||||||
19102507 | lør. 19/10 13:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | F2007-S (9m) Grp 2 | Barkarö SK Röd | Ferdig | AIK FF 1 | ||||||
19100507 | lør. 19/10 13:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | F2007-S (9m) Grp 2 | Stureby SK | Ferdig | Nacka FC F07/08 | ||||||
19100808 | lør. 19/10 14:40 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 2 | IF Brommapojkarna 2 | Ferdig | Djurgårdens IF FF | ||||||
19100108 | lør. 19/10 14:40 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-LM (9m) Grp 1 | Bele Barkarby FF Röd | Ferdig | IFK Lidingö FK 9 | ||||||
19102408 | lør. 19/10 14:40 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-LM (9m) Grp 2 | AIK FF Orange | Ferdig | Täby United FC Svart | ||||||
19102508 | lør. 19/10 14:40 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-LM (9m) Grp 5 | Danderyds SK 1 | Ferdig | FC Bellevue | ||||||
19100508 | lør. 19/10 14:40 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-LM (9m) Grp 6 | Stureby SK Blå | Ferdig | Täby FK | ||||||
19100604 | lør. 19/10 15:00 lør. 19/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-LM (9m) Grp 3 | Saltsjö-Boo IF | Ferdig | Täby FK Skarpäng 2 | ||||||
19100809 | lør. 19/10 15:30 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 2 | Enebybergs IF 2 | Ferdig | Vendelsö IK | ||||||
19100109 | lør. 19/10 15:30 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | F2007-S (9m) Grp 2 | Stureby SK | Ferdig | Barkarö SK Röd | ||||||
19102409 | lør. 19/10 15:30 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | F2007-S (9m) Grp 2 | Nacka FC F07/08 | Ferdig | AIK FF 1 | ||||||
19102509 | lør. 19/10 15:30 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-ES (9m) Grp 4 | Assyriska FF | Ferdig | Nacka FC | ||||||
19100509 | lør. 19/10 15:30 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-ES (9m) Grp 4 | IFK Stocksund | Ferdig | Adolfsbergs IK Grön | ||||||
19100605 | lør. 19/10 15:50 lør. 19/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-LM (9m) Grp 4 | Täby FK Skarpäng 1 | Ferdig | Enskede IK Ljusblå | ||||||
19100810 | lør. 19/10 16:20 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 3 | Ursvik IK | Ferdig | Huddinge IF | ||||||
19100110 | lør. 19/10 16:20 lør. 19/10 | Djursholms IP 1 | P2007-LM (9m) Grp 2 | IFK Lidingö FK 16 B | Ferdig | AIK FF Orange | ||||||
19102410 | lør. 19/10 16:20 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-LM (9m) Grp 1 | IFK Lidingö FK 9 | Ferdig | FC Djursholm 2 | ||||||
19102510 | lør. 19/10 16:20 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-LM (9m) Grp 5 | FOC Farsta | Ferdig | Danderyds SK 1 | ||||||
19100510 | lør. 19/10 16:20 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-LM (9m) Grp 6 | IFK Stocksund | Ferdig | Stureby SK Blå | ||||||
19100811 | lør. 19/10 17:10 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 3 | Barkarö SK Blå | Ferdig | Danderyds SK | ||||||
19102411 | lør. 19/10 17:10 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | F2007-S (9m) Grp 2 | Nacka FC F07/08 | Ferdig | Barkarö SK Röd | ||||||
19102511 | lør. 19/10 17:10 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-ES (9m) Grp 4 | Adolfsbergs IK Grön | Ferdig | Assyriska FF | ||||||
19100606 | lør. 19/10 17:10 lør. 19/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-LM (9m) Kval. g.5/6 2 | Täby FK Skarpäng 1 | Ferdig | Saltsjö-Boo IF | ||||||
19100812 | lør. 19/10 18:00 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 2 | Enebybergs IF 2 | Ferdig | IF Brommapojkarna 2 | ||||||
19102412 | lør. 19/10 18:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-LM (9m) Kval. g.1/2 3 | Stureby SK Blå | Ferdig | FC Bellevue | ||||||
19102512 | lør. 19/10 18:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-LM (9m) Kval. g.3/4 3 | IFK Stocksund | Ferdig | FOC Farsta | ||||||
19100511 | lør. 19/10 18:00 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-LM (9m) Kval. g.5/6 3 | Täby FK | Ferdig | Danderyds SK 1 | ||||||
19100607 | lør. 19/10 18:00 lør. 19/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-LM (9m) Kval. g.1/2 2 | Enskede IK Ljusblå | Ferdig | Täby FK Skarpäng 2 | ||||||
19100813 | lør. 19/10 18:50 lør. 19/10 | Danderydsvallen | F2007-LM (9m) Grp 2 | Vendelsö IK | Ferdig | Djurgårdens IF FF | ||||||
19102413 | lør. 19/10 18:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 23 | P2007-LM (9m) Kval. g.1/2 1 | AIK FF Orange | Ferdig | IFK Lidingö FK 9 | ||||||
19102513 | lør. 19/10 18:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 24 | P2007-LM (9m) Kval. g.3/4 1 | IFK Lidingö FK 16 B | Ferdig | Bele Barkarby FF Röd | ||||||
19100512 | lør. 19/10 18:50 lør. 19/10 | Djursholms IP 3 | P2007-LM (9m) Kval. g.5/6 1 | Täby United FC Svart | Ferdig | FC Djursholm 2 | ||||||
19100608 | lør. 19/10 18:50 lør. 19/10 | Stockhagens IP 1A | P2007-LM (9m) Kval. g.3/4 2 | IFK Lidingö FK 7 | Ferdig | IFK Lidingö FK 16 A |